Project Details
![logo](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happy-sizes-logo-sm.png)
Ένα έργο αφιερωμένο σε πραγματικές γυναίκες με καμπύλες που αγαπούν τη μόδα! Το Happy sizes είναι ένα από τα μεγαλύτερα διαδικτυακά καταστήματα, που ειδικεύεται σε ρούχα που αγκαλιάζουν το γυναικείο σώμα! Ένα Magento 2 e-commerce, με μινιμαλιστικό σχεδιασμό, κατανοητή διάταξη, συνεκτική πλοήγηση, καθώς και μια φιλική προς τον χρήστη διαδικασία ολοκλήρωσης αγοράς. Μην ξεχάσετε να επισκεφθείτε το e-shop, με μεγάλη ποικιλία κατηγοριών, προϊόντων και αναρτήσεις, σχεδιασμένα έτσι ώστε να επιτρέπει στον επισκέπτη να πλοηγείται άνετα, από όλες τις κινητές συσκευές.
- client Happy Sizes
- year 2018
- website https://happysizes.gr/gr/
![Featured banner](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happysizes-featured-image-1.png)
Project Screens
![Single main](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happysizes-banner1.jpg)
![Single main](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happysizes-banner2.jpg)
![boxed image](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happysizes-site1.png)
![boxed image](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happysizes-site2.jpg)
![boxed image](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happysizes-site3.jpg)
![boxed image](https://www.stonewave.net/wp-content/uploads/2019/09/happy-sizes-site4.png)
mobile < 768px
tablet 768px - 1024px
desktop 1024px - 1440px
wide screen > 1440px